NEURON-matura z biologii. LEKCJE BIOLOGII

                        • zajęcia indywidualne lub grupowe (max. 6 osób) • matura z biologii 

posiadamy  w opracowaniu blisko 1000 stron własnych materiałów edukacyjnych,  dlatego też zostaną Ci one udostępnione, a także zapewnimy dostęp do repozytorium szerokiej gamy literatury przydatnej podczas przygotowań na studia medyczne, farmaceutyczne, weterynaryjne itp. wedle Twoich zainteresowań.

 

masz zagwarantowany udział w organizowanej przez nas ogólnopolskiej diagnozie maturalnej z biologii a także w próbnej maturze z biologii. 

 

nasza współpraca nie zakończy się w momencie napisania przez Ciebie egzaminu maturalnego - gwarantujemy Ci darmowe wsparcie przy ewentualnym odwołaniu od wyniku z egzaminu maturalnego. 

TRWAJĄ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2022/2023 i LATA NASTĘPNE

Prowadzimy zajęcia edukacyjne z biologii przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii na poziomie rozszerzonym. Nasza oferta edukacyjna skierowana jest do Uczniów oraz Absolwentów szkół średnich, którzy chcą odpowiednio przygotować się i nabyć właściwych umiejętności niezbędnych do zdania egzaminu maturalnego na wysokim poziomie.

DLA KOGO?

Zakres przekazywanych treści jest zgodny z podstawą programową (lub wymaganiami egzaminacyjnymi) zgodną z tzw. formułą maturalną 2015 oraz formułą maturalną 2023. 

FORMUŁA MATURALNA

mgr biologii sądowej, menadżer oświaty, korepetytor, autor zadań maturalnych z biologii oraz organizator ogólnopolskiej próbnej matury z biologii NEURON - Sebastian Karczmarczyk.

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?

OFERTA EDUKACYJNA

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Na zajęciach w tej grupie omówimy wybrane zagadnienia z teorii, uznawane powszechnie za problematyczne oraz takie, które bardzo często pojawiają się na maturze. Zdecydowana większość spotkań będzie jednak nastawiona na rozwiązywanie zadań maturalnych. Docelowi odbiorcy tej grupy to osoby, którym zależy głównie na rozwiązywaniu zadań maturalnych oraz tzw. "nauce pisania pod klucz".

GRUPA "ZADANIOWA"

GRUPA "UDERZENIOWA"

TRYBY ZAJĘĆ

Na zajęciach w tej grupie omówimy całą podstawę programową z biologii dla IV etapu edukacyjnego (liceum). Przerobienie głównych działów kończyć będziemy analizą wybranych zadań maturalnych. Zdecydowana większość spotkań będzie jednak nastawiona na naukę biologii. Docelowi odbiorcy tej grupy to osoby, którym zależy głównie na powtórzeniu całego materiału szkolnego z biologii lub jego nauce od zera.

Zajęcia indywidualne są szyte na miarę Twoich oczekiwań, potrzeb i problemów - także tych, które wynikną już podczas naszej współpracy. To od naszych ustaleń będzie zależało to, co i jak będziemy omawiać na poszczególnych spotkaniach. Jeśli w Twojej edukacji biologicznej nie było lub brakuje podejścia właśnie do Ciebie uczęszczanie tutaj da Ci tego gwarancję.

DODATKOWE, NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Miejsce spotkań.

zajęcia prowadzimy online na platformie Skype. Podczas zajęć korzystamy z różnorodnych akcesoriów ułatwiających wzajemną komunikację.

Kontakt z prowadzącym.

w ramach współpracy zapewniony zostanie kontakt z prowadzącym także poza czasem trwania lekcji, np. poprzez maila czy messengera. 

Materiały edukacyjne.

w cenę zajęć wliczone są wszystkie materiały przekazywane przez prowadzącego, w tym opracowania teorii do wszystkich działów.

Przebieg zajęć.

podstawowy wymiar jednego spotkania to 60 minut, jednak niekiedy spotkanie może się wydłużyć do maksymalnie 90 min., bez wpływu na cenę.

 MATERIAŁY EDU. SPRAWDŹ

 OPINIE (30). SPRAWDŹ

WIĘCEJ INFO.

WIĘCEJ INFO.