Nawiąż współpracę, zacznij od przedstawienia nam podstawowych informacji o swoich oczekiwaniach, planach i problemach związanych z edukacją biologiczną. 

Posiadamy  w opracowaniu blisko 1 000 stron użytecznych materiałów edukacyjnych, które zawsze wliczone są w cenę. Zapewniamy dostęp do repozytorium szerokiej gamy literatury przydatnej podczas przygotowań na studia medyczne, farmaceutyczne, weterynaryjne itp. 

W zależności od Twoich potrzeb zastanowimy się, wykonamy i poszukamy dodatkowych informacji nad zagadnieniami związanymi z metodologią nauk przyrodniczych, przeprowadzimy wybrane eksperymenty. Stawiamy na efektywną naukę zgodnie z metodą Kolba.  

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ

do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Dobieramy odpowiednie środki i metody do Ucznia, w zależności od stanu jego wiedzy i zakresu umiejętności. 

NEURON-matura z biologii. Korepetycje

• zajęcia indywidualne lub grupowe (max. 3 osoby) • matura z biologii • Olimpiada Biologiczna

zajęcia prowadzimy online na platformach Skype lub Zoom. Podczas zajęć korzystamy z różnorodnych akcesoriów ułatwiających wzajemną komunikację.

Miejsce spotkań

zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane nabyciem lub podniesieniem swojej wiedzy i umiejętności z biologii.  

Dla kogo?

Kto prowadzi?

mgr biologii sądowej, menadżer oświaty, korepetytor, autor zadań maturalnych, prowadzący kanał edukacyjny na YT, Sebastian Karczmarczyk. 

Oferta

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

BRAK WOLNYCH MIEJSC!