OPINIE KUPUJĄCYCH

  pisownia oryginalna

  zweryfikowano zakup

• "Uważam ,że zadania są w większości bardzo podobne do matur cke (niektore zadania wręcz identyczne ) . Matury są trudniejsze od cke ale ze wszystkich dostępnych na rynku są najbardziej podobne do matur cke. Jedyny minus to zadania typu co autor miał na myśli bo takie też się zdarzały. Uważam, że autorzy wykonali kawał dobrej roboty i serdecznie polecam te arkusze każdej osobie ." 

• "Arkusze są kształcące, bardzo podoba mi się możliwość zadawania pytań na grupie i uprzejmość pana Sebastiana. Zdecydowanie nie żałuję zakupu, szkoda mi tylko że wcześniej się nie zdecydowałam, bo mogłabym skorzystać z nich wtedy więcej :))"

• "Wiele osób mówi, że arkusze te są bardzo trudne, ponad podstawę programową, ale tak jest przy zrobieniu pierwszych dwóch. Potem już widzi się, że tekst źródłowy, przy okazji własnej wiedzy naprawdę pozwala udzielić poprawnej odpowiedzi, tylko trzeba pomyśleć. Według mnie arkusze Neuron, uczą prawidłowego czytanie tekstu i polecenia, czyli podobnie jak na maturze. Na podstawie własnego doświadczenia z maturą, (a piszę to niestety 3 raz), uważam że te arkusze najbardziej odzwierciedlają formułę 2015 matury, i po prostu warto nad nimi posiedzieć." 

• "Świetne Arkusze, bardzo dobrze przygotowywujące do matury, zdecydowanie warto :)"

• "Zadania ciekawe, „zmuszające” do myslenia"

• "Do zadań w formie pytań zamkniętych dodatkowo zamieszczone podpowiedzi/ uzasadnienie wyjaśniające dane zagadnienie."

• "Czekam na kolejne arkusze :) Zadania z ciekawym tekstem, polecenia stosowne do poziomu ucznia szkoły ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej, wymagające bardziej logicznego myślenia niż szczegółowej wiedzy (o to chodzi). Przydatne do pracy w szkole i indywidualnej. Dziękuję"

• "Jestem bardzo zadowolona z arkuszy maturalnych Neuron, zadania w nich zawarte wzbogacają mój język biologiczny i przedstawiają wiele zagadnień w bardzo przystępny sposób."

• "Zadania umieszczone w arkuszu pobudzają Ucznia do naukowego myślenia. Sprzyjają nauce kojarzenia faktów, znanych z edukacji szkolnej i wiązaniu ich z nową, problemową sytuacją. Jest to niezwykle cenny trening przed egzaminem maturalnym, na którym wszystkie zadania są nowe, nieznane uczniowi. Wielką wartością zadań są materiały źródłowe pochodzące z literatury anglojęzycznej, gdyż coraz częściej takie materiały są dołączane do zadań maturalnych. Nie do przecenienia są też klucze/modele odpowiedzi, przypisane do każdego arkusza, czy zestawu zadań. Ponieważ często nauka szkolna i egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym to jakby dwa różne światy, łącznikiem między nimi stają się takie materiały, jak te, przygotowywane przez firmę NEURON."

• "Świetne arkusze, są bardziej naturalne niż zwykła matura, co pozwala się zaprawić 😃"

•"bardzo bardzo bardzo trudne zadania czasem az za bardzo :p"

• "Jestem niezwykle zadowolona z arkuszy NEURON. Szukałam czegoś, co będzie odpowiednie do rozwiązania i nauki po przerobieniu arkuszy CKE. Uważam, że arkusze NEURON były świetnym wyborem. Są wymagające, zadania są nietypowe, rozwijające i zaskakujące, czyli takie jak na maturze. Co więcej ich schemat odzwierciedla schemat zadań CKE, dzięki czemu możliwe jest ćwiczenie na nich odpowiedniego odpowiadania na pytania. Kolejnym plusem jest grupa na Facebooku - możliwość zadania pytania, rozwiania wątpliwości to ogromna wygoda. Widać, że autorowi zależy na komforcie pracy osób kupujących arkusze i że wkłada w to całe serce. Naprawdę rzadko zdarza mi się, żebym była aż tak usatysfakcjonowana z zakupu. Uważam, że te arkusze to kawał dobrej roboty i naprawdę się cieszę, że na nie trafiłam. Jedynym minusem są schematy odpowiedzi do starszych arkuszy - są zdecydowanie bardziej okrojone niż te z 2021 roku, a rozpisanie np. przyczyny, mechanizmu, skutku jest niezwykle pomocne. Poza tym nie mam żadnych uwag i dziękuję za taki produkt!"

• "Bardzo profesjonalne arkusze na poziomie zbliżonym do arkuszy CKE"

• "Praca z arkuszami jest niewygodna ze względu na konieczność podania hasła przy każdym otwarciu pliku. Lżej zniósłbym oznaczenie nawet każdej strony indywidualnym znakiem wodnym. To jedyny minus jaki mi przychodzi do głowy, ale za to dość uciążliwy."

• "Bardzo dobre zadania z czasownikiem "wyjaśnij" i "uzasadnij". Zbyt duża liczba niepotrzebnych zadań zamkniętych, wymagających bardzo drobiazgowej wiedzy."

• "Bardzo ciekawe arkusze, dziękuje! :)"

• "Zadania trudne, czasmai mam wrażenie że zbyt szczegółowe, natomiast generalnie bardzo mi się spodobały, ze względu na niestandardowe podejście."

• "Większość zadań o wysokim poziomie trudności, jednak to jest ich wielka zaleta. Przede wszystkim uczą myślenia, a nie odtwórczego przepisywania regułek."

• "Arkusze są ciekawe, przemyślane i trudne dzięki czemu można z nich wynieść sporą dawkę wiedzy oraz usystematyzować zdobyte informacje. Co ważne, schemat odpowiedzi jest zgodny z wymaganiami CKE. Zdecydowanie nie żałuję zakupu.
Pozdrawiam,"

• "Poziom trudności oceniam na wyższy od typowych zadań maturalnych, ale zadania bardzo interesujące, nieszablonowe i zmuszające do myślenia"