Opinie zweryfikowano na podstawie zgodności adresu e-mail Kupującego i wystawiającego opinię.

Arkusze są super ! Ale ! Uważam ze pomimo tego, ze schemat oceniania jest naprawdę bardzo rozbudowany to super przydatne by były filmiki z omówienie tych arkuszy… pierwszy arkusz z czterech, które kupiłem ma omówienie na yt i jak rozwiązałem arkusz i obejrzałem zadania nad którymi miałem wątpliwości to nauczyłem się 1000x więcej niż jak ocenianie arkusza z samym kluczem - rozumiem ze nagrywanie to praca i nie mogą być wszystkie filmy wrzucone na yt, bo państwo by nie zarobili, a to w końcu pańska praca - ale osobiście byłbym skory zapłacić więcej za te arkusze gdyby wraz z arkuszami był filmik z omówieniem i jednocześnie byłbym tez dużo szczęśliwszy ;))

Arkusze na bardzo wysokim poziomie, zawierające zadania wymagające od ucznia logicznego myślenia, podawania związków przyczynowo -skutkowych

Arkusze ciężkie i wymagające ale bez nich nie nauczyłabym się dokładnie czytać i analizować polecenia oraz prawidłowo pisać odpowiedzi na maturze

Polecam uczniom corocznie .Jestem pełna podziwu pasji i wiedzy autora

OPINIE DOTYCZĄ WSZYSTKICH NASZYCH ARKUSZY MATURALNYCH

Rozwiązanie wielu zadań wymaga od ucznia nie tylko wiedzy, ale również kojarzenia i powiązania ze sobą właściwości oraz procesów, co dla wielu jest trudne. Zadania są ciekawe, dostarczają wielu nieznanych uczniom informacji, pozwalają rozwijać spostrzegawczość i poprawne rozumowanie oraz czytanie ze zrozumieniem. Arkusze są cennym materiałem do pracy z uczniami.

Jesteście obecnie Państwo najlepszym zródłem arkuszy przykładowych ,inteligentnych i wymagających od Ucznia myślenia oraz kojarzenia i nazywania faktów biologicznych. DZIĘKUJĘ za materiały pomagające mi w pracy korepetytora

Uważam, że zadania wiele mi dały, przed maturą zrobiłem wszystkie i udało mi się uzyskać 82%.

87% na maturze, dziękuję

Bardzo dobry materiał ,cwiczeniowy dla uczniów /i nauczycieli !!!/do powtórki z biologii ,,w ostatniej chwili,, jak i do systematycznej nauki w ciągu roku szkolnego.Dlatego w tym roku szkolnym Państwa maturę kwietniową będą pisać moi Uczniowie z kl 3 /po szkole podstawowej !!Dzi

Uważam ,że zadania są w większości bardzo podobne do matur cke (niektore zadania wręcz identyczne ) . Matury są trudniejsze od cke ale ze wszystkich dostępnych na rynku są najbardziej podobne do matur cke. Jedyny minus to zadania typu co autor miał na myśli bo takie też się zdarzały. Uważam, że autorzy wykonali kawał dobrej roboty i serdecznie polecam te arkusze każdej osobie .

Wiele osób mówi, że arkusze te są bardzo trudne, ponad podstawę programową, ale tak jest przy zrobieniu pierwszych dwóch. Potem już widzi się, że tekst źródłowy, przy okazji własnej wiedzy naprawdę pozwala udzielić poprawnej odpowiedzi, tylko trzeba pomyśleć. Według mnie arkusze Neuron, uczą prawidłowego czytanie tekstu i polecenia, czyli podobnie jak na maturze. Na podstawie własnego doświadczenia z maturą, (a piszę to niestety 3 raz), uważam że te arkusze najbardziej odzwierciedlają formułę 2015 matury, i po prostu warto nad nimi posiedzieć.

Świetne Arkusze, bardzo dobrze przygotowywujące do matury, zdecydowanie warto.

Arkusze są ciekawe, przemyślane i trudne dzięki czemu można z nich wynieść sporą dawkę wiedzy oraz usystematyzować zdobyte informacje. Co ważne, schemat odpowiedzi jest zgodny z wymaganiami CKE. Zdecydowanie nie żałuję zakupu.
Pozdrawiam
Zadania trudne, czasmai mam wrażenie że zbyt szczegółowe, natomiast generalnie bardzo mi się spodobały, ze względu na niestandardowe podejście.
Poziom trudności oceniam na wyższy od typowych zadań maturalnych, ale zadania bardzo interesujące, nieszablonowe i zmuszające do myślenia
Bardzo profesjonalne arkusze na poziomie zbliżonym do arkuszy CKE.
Bardzo ciekawe arkusze, dziękuje! 
Praca z arkuszami jest niewygodna ze względu na konieczność podania hasła przy każdym otwarciu pliku. Lżej zniósłbym oznaczenie nawet każdej strony indywidualnym znakiem wodnym. To jedyny minus jaki mi przychodzi do głowy, ale za to dość uciążliwy.
Jestem niezwykle zadowolona z arkuszy NEURON. Szukałam czegoś, co będzie odpowiednie do rozwiązania i nauki po przerobieniu arkuszy CKE. Uważam, że arkusze NEURON były świetnym wyborem. Są wymagające, zadania są nietypowe, rozwijające i zaskakujące, czyli takie jak na maturze. Co więcej ich schemat odzwierciedla schemat zadań CKE, dzięki czemu możliwe jest ćwiczenie na nich odpowiedniego odpowiadania na pytania. Kolejnym plusem jest grupa na Facebooku - możliwość zadania pytania, rozwiania wątpliwości to ogromna wygoda. Widać, że autorowi zależy na komforcie pracy osób kupujących arkusze i że wkłada w to całe serce. Naprawdę rzadko zdarza mi się, żebym była aż tak usatysfakcjonowana z zakupu. Uważam, że te arkusze to kawał dobrej roboty i naprawdę się cieszę, że na nie trafiłam. Jedynym minusem są schematy odpowiedzi do starszych arkuszy - są zdecydowanie bardziej okrojone niż te z 2021 roku, a rozpisanie np. przyczyny, mechanizmu, skutku jest niezwykle pomocne. Poza tym nie mam żadnych uwag i dziękuję za taki produkt!
Bardzo bardzo bardzo trudne zadania czasem az za bardzo :p

Świetne arkusze, są bardziej naturalne niż zwykła matura, co pozwala się zaprawić 😃

Czekam na kolejne arkusze :) Zadania z ciekawym tekstem, polecenia stosowne do poziomu ucznia szkoły ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej, wymagające bardziej logicznego myślenia niż szczegółowej wiedzy (o to chodzi). Przydatne do pracy w szkole i indywidualnej. Dziękuję.

Zadania umieszczone w arkuszu pobudzają Ucznia do naukowego myślenia. Sprzyjają nauce kojarzenia faktów, znanych z edukacji szkolnej i wiązaniu ich z nową, problemową sytuacją. Jest to niezwykle cenny trening przed egzaminem maturalnym, na którym wszystkie zadania są nowe, nieznane uczniowi. Wielką wartością zadań są materiały źródłowe pochodzące z literatury anglojęzycznej, gdyż coraz częściej takie materiały są dołączane do zadań maturalnych. Nie do przecenienia są też klucze/modele odpowiedzi, przypisane do każdego arkusza, czy zestawu zadań. Ponieważ często nauka szkolna i egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym to jakby dwa różne światy, łącznikiem między nimi stają się takie materiały, jak te, przygotowywane przez firmę NEURON.

Jestem bardzo zadowolona z arkuszy maturalnych Neuron, zadania w nich zawarte wzbogacają mój język biologiczny i przedstawiają wiele zagadnień w bardzo przystępny sposób.

Zadania ciekawe, „zmuszające” do myslenia".

Do zadań w formie pytań zamkniętych dodatkowo zamieszczone podpowiedzi/ uzasadnienie wyjaśniające dane zagadnienie.

Czekam na kolejne arkusze :) Zadania z ciekawym tekstem, polecenia stosowne do poziomu ucznia szkoły ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej, wymagające bardziej logicznego myślenia niż szczegółowej wiedzy (o to chodzi). Przydatne do pracy w szkole i indywidualnej. Dziękuję.